Úvod > Obec > Zastupitelstvo > 6. Zasedání zastupitelstva

Datum konání:
16.9.2019

16. 9. 2019 Zasedání zastupitelstva

Výpis z usnesení zastupitelstva:

Zastupitelstvo obce Hýskov po projednání:
        A) schválilo

1. změnu zastupitele v rámci jednání ohledně územního plánu pro obec Hýskov
  2. Ing. Jana Rambouska jako určeného zastupitele k projednávání územního plánu obce Hýskov
  3. vyvolání dalšího jednání ve věci využití pozemků p.č. 117/2, 117/1, 117/3, 118/4, 118/12, 118/2 v k.ú. Hýskov a prověření možnosti doplnění připomínek k novému územnímu plánu týkajících se pozemků p.č. 117/2, 117/1, 117/3, 118/4, 118/12, 118/2 v k.ú. Hýskov

B) vzalo na vědomí

1.   seznámení s variantním řešením využití objektů a pozemků v majetku obce, která budou projednána na dalším jednání ZO (viz odkaz k náhledu níže)

C) pověřilo

1. kontrolní výbor ke kontrole celé dokumentace projektu MŠ a tělocvičny od zahájení projektu
    2. radu obce k přípravě návrhu aktualizace jednacího řádu ZO, organizačního řádu obce a pro vytvoření jednacího řádu RO, KV, FV a komise RO.

Pro informaci přikládáme odkaz na zpracovaný odborný posudek, který byl zpracován na základě doporučení zastupitelů (Hýskováků). Pro zobrazení posudku otevřete odkaz níže, který se Vám zobrazí v novém okně (popřípadě je nutné povolit otevření nového okna).

Hyskov - odborny posudek.doc

Aktuální informace k projektu nové MŠ, jídelny a tělocvičny:
- dne 21. 10. 2019 proběhne vyhodnocení výběrového řízení, ze kterého bychom měli znát konkrétní cenu díla. O dalších podrobnostech Vás budeme informovat v nově vzniklé záložce PROJEKT nová MŠ, jídelna a tělocvična (v záložce obec), kterou jsme vyčlenili pro tento projekt a aktuální informování občanů.