Skočit na obsah

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zastupitelstvo obce Hýskov > 1. Zasedání zastupitelstva

1. Zasedání zastupitelstvaDatum konání:
29.10.2018

29.10.2018 Ustavující zasedání zastupitelstva
Výpis z usnesení zastupitelstva:
Zastupitelstvo obce Hýskov po projednání:  
   A) schválilo program ustavujícího zasedání a veřejnou volbu starosty, místostarosty, členů Rady, předsedů finančního a kontrolního výboru, volbu členů finančního a kontrolního výboru
   B) zvolilo v souladu s § 84 odst. 2 písm. k) zákona o obcích uvolněnou starostku obce Ivanu Týlovou, uvolněnou místostarostku obce Veroniku Šmolcnopovou, neuvolněné členy Rady obce Ladu Pudhorockou, Mgr. Pavlu Šimonovou a Jana Blahovce. Dále zvolilo předsedu finančního výboru Irenu Pavlovou, předsedu kontrolního výboru Bohuslava Rybáře. Členy finančního výboru Ing. Pavlu Muchlovou, MUDr. Dagmar Vrbovou, Ing. Kateřinu Burešovou, Karin Kriegerbeckovou, Dr. Členy kontrolního výboru Ing. Jana Proška, Danu Karlovskou, Jaroslava Bureše a Moniku Svobodovou.
   C) zřídilo v souladu s ustanovením § 84 odst. 2 zákona o obcích Finanční a Kontrolní výbor obce Hýskov
   D) stanovilo v souladu s § 72 a § 84 odst. 2 písm. n) zákona o obcích odměnu za výkon člena rady obce ve výši 2.500,- Kč hrubého za měsíc, za funkci předsedy výboru a komise ve výši 3.000,- Kč hrubého za měsíc a člena zastupitelstva obce ve výši 500,- Kč hrubého za měsíc. Odměna bude poskytována ode ne přijetí tohoto usnesení.
   E) delegovalo v souladu s ustanovením § 84 odst.2 písm. f) zákona č. 128/200 Sb. o obcích Ivanu Týlovou a Veroniku Šmolcnopovou k samostatnému zastupování obce Hýskov na valných hromadách konaných v období do 31.12.2022 v obchodní společnosti VaK Beroun, a.s. v níž má obec majetkovou účast.
   F) pověřilo dle § 656-670 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, k oddávání v obci Hýskov a k přijímání prohlášení o uzavření manželství starostku a místostarostku obce. Oficiální obřadní místo: Spolkové a informační centrum Hýskov, obřadní den pátek, sobota, obřadní hodiny od 9-13 hod.