Skočit na obsah

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zastupitelstvo

Zastupitelstvo


Zastupitelstvo obce Hýskov 2018 - 2022

Lada Pudhorocká

člen rady

Ivana Týlová

starostka

Ing. Jan Prošek

člen kontrolního výboru

Veronika Šmolcnopová

místostarostka

MVDr. Jan Foltýn 

 

Monika Svobodová

člen kontrolního výboru

RNDR. Martin Pleskač

 

Ing. Jan Rambousek

 

Bohuslav Rybář Bc.

předseda kontrolního výboru

Ing. Kateřina Burešová

člen finančního výboru

prof. Mgr. Vratislav Doubek Ph.D.

 

Mgr. Pavla Šimonová

člen rady

Jan Blahovec

člen rady

Irena Pavlová

předsedkyně finančního výboru

Martin Šmolcnop

 

7. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 30. 10. 2019



6. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 16. 9. 2019



5. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 24. 6. 2019



4. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 25. 3. 2019



3. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 30. 1. 2019



2. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 10. 12. 2018



1. Zasedání zastupitelstva

Datum konání: 29. 10. 2018