SBĚR POUŽITÉHO KUCHYŇSKÉHO OLEJE

Nevylévejte použitý kuchyňský olej do odpadů, šetřete životní prostředí i životnost kanalizace. Stačí olej doma slévat do PET lahví a uzavřené PET lahve vhazovat do nádoby na sběr použitého oleje. Olej je pak určen k ekologické likvidaci, kterou pro naši obec zajišťuje firma -  Černohlávek oil.

Nádoby jsou volně přístupné ve sběrném místě u garáží OÚ Hýskov  ( za kulturním domem)

Možnosti likvidace bioodpadu - informace pro občany

Obecní úřad Hýskov nabízí občanům zdarma do pronájmu kompostéry a biopopelnice ( výpůjční doba 5 let ), více v příloze....

INFORMACE - LETÁK.docx

OZV č.1/2016 o nočním klidu

Zastupitelstvo obce Hýskov schválilo v pondělí 12.12.2016 návrh Obecně závazné vyhlášky č. 1/2016 o nočním klidu

Veřejná vyhlaška 1-2016.pdf

Informační a konzultační hodiny v kanceláři OÚ

OÚ Hýskov nabízí občanům možnost získání podrobných informací ohledně připravených nebo připravovaných projektech.

Od 22.9.2010 zavádíme konzultační a informační hodiny – vždy každé pondělí a středu od 15,00 – 17,00 hodin.

Máte –li zájem , navštivte nás! Přijďte nám sdělit Vaše připomínky, doporučení, Vaše potřeby !!!