Lávka přes železniční trať v provozu

od dnešního dne je možné (po dlouhé době) používat lávku přes železniční trať v Hýskově. Lávka prošla rozsáhlou rekonstrukcí, kterou provedla společnost OK-BE spol. s r.o. za celkové náklady 2.391,765 Kč. Na rekonstrukci lávky obdržela obec dotaci ze Státního fondu dopravní infrastruktury v celkové výši 1.367,529 Kč.
Přikládáme fotodokumentaci z navrácení lávky a z finální kontroly.
 IMG_3838.jpgIMG_3832.jpgIMG_3842.jpg
IMG_4014.jpgIMG_4013.jpg9fcbee35-a7d9-4954-9884-26c5c2a19dfc.JPG

Výzva k odstranění přesahujících větví dřevin

výzva 1.png

vzva 2.png

Oznámení občanům

rádi bychom Vám nabídli pomoc se zajištěním základních potřeb – například s nákupem potravin, léků či drogerie, jestliže nemáte možnost s jejich zajištěním. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 311 635 179

Dále informujeme o mimořádném opatření na Obecním úřadě Hýskov s platností do konce nouzového stavu:

Téměř veškerá komunikace s úřadem je možná telefonicky, e-mailem, poštou nebo datovou schránkou. Písemnosti můžete vložit do poštovní schránky, která je umístěna na budově OÚ.

Po předchozí telefonické domluvě lze na OÚ v úředních hodinách v pondělí a středa od 9:00 do 11:00 a od 14:00 do 17:00 hodin osobně vyřídit neodkladné záležitosti (přihlášení k trvalému pobytu, vidimaci a legalizaci, apod.).

Úhrady poplatků TKO, ze psů i ostatní platby jsou z důvodu omezení osobní přítomnosti občanů na úřadě odloženy až do konce nouzového stavu. Případně upřednostněte bezhotovostní platbu na bankovní účet úřadu po předchozí e-mailové či telefonické domluvě s úředníkem.

Dále připomínáme sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu, který se uskuteční v sobotu 31. 10. 2020 od 9:00 – 11:00 hod, za dodržení veškerých bezpečnostních opatření.

DĚKUJEME VŠEM ZA DODRŽOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍ A VAŠI SPOLUPRÁCI

ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH  HODIN  -  OZNÁMENÍ

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace v souvislosti s šířením nákazy koronavirem přistupuje obec Hýskov k následujícím omezujícím opatřením v chodu úřadu:
S účinností od pondělí 12. října 2020 se mění úřední hodiny Obecního úřadu Hýskov a to na:

PONDĚLÍ :     9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00 hod.

STŘEDA :      9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00  hod.

Mimo uvedenou dobu bude kancelář obecního úřadu pro veřejnost uzavřena. Žádáme všechny občany, aby využívali v maximální míře prostředky elektronické komunikace, bezhotovostní platební styk a řešili pouze neodkladné záležitosti. K případným písemným podnětům je možné využít i poštovní schránku úřadu.
Při návštěvě úřadu se řiďte pokyny k desinfekci rukou, dodržujte odstupy a vstupujte pouze s rouškou (šálou či šátkem,  zakrývajícím ústa a nos).

Děkujeme za pochopení, trpělivost a dodržování veškerých nutných opatření.

Aktuální kontakt na paní doktorku

běhanová.png

Rubrika Rada obce Hýskov

nově jsme zavedli na webových stránkách obce Hýskov rubriku Rada obce Hýskov, kde naleznete výpisy z usnesení RO. Podrobné informace, které budeme aktualizovat, naleznete v přiloženém odkazu viz níže. V případě dotazů, nejasností či podnětů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese ou@obechyskov.cz.

Věříme, že sdílení informací z jednání RO bude zase dalším krokem ke zkvalitnění komunikace.

Do budovy OÚ Hýskov vstup pouze s rouškou

dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 1. 9. 2020 je možný vstup do budovy Obecního úřadu Hýskov pouze se zakrytými ústy a nosem pomocí roušky, šátku či šály.

Děkujeme za Vaší ohleduplnost.

ELEKTROKOLA

Od dnešního dne oficiálně startuje na berounsku projekt elektrokol Nextbike Nadace Tipsport, do kterého se zapojila i naše obec. Stojan na elektrokola naleznete před budovou OÚ hned vedle knihobudky, kde jsou již nyní kola umístěna, další informace o provozu a způsobu zapůjčování naleznete níže a dále pak podrobněji na webové stránce: https://www.nextbikeczech.com/berounsko/

Těšíme se na recenze

TS Elektrokola letak zakladny.jpg zadni_nahled.jpg

IMG_1923.jpg

Česká pošta Hýskov - aktuální informace

Česká pošta Hýskov
v budově OÚ Hýskov

Otevírací doba pro občany:

pondělí:              13:00 -18:00 hod.
    úterý:              08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.
  středa:              13:00 – 18:00 hod.
 čtvrtek:               08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.
   pátek:               08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.

nový   tel.             954 226 706

Informační systém OÚ Hýskov

rádi bychom Vás informovali o možnosti registrace pro příjem informací z obce prostřednictvím chytrého telefonu nebo e-mailu viz níže.

odkaz pro registraci e-mailu:

Modul informace.png