ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH  HODIN  -  OZNÁMENÍ

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace v souvislosti s šířením nákazy koronavirem přistupuje obec Hýskov k následujícím omezujícím opatřením v chodu úřadu:
S účinností od pondělí 12. října 2020 se mění úřední hodiny Obecního úřadu Hýskov a to na:

PONDĚLÍ :     9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00 hod.

STŘEDA :      9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00  hod.

Mimo uvedenou dobu bude kancelář obecního úřadu pro veřejnost uzavřena. Žádáme všechny občany, aby využívali v maximální míře prostředky elektronické komunikace, bezhotovostní platební styk a řešili pouze neodkladné záležitosti. K případným písemným podnětům je možné využít i poštovní schránku úřadu.
Při návštěvě úřadu se řiďte pokyny k desinfekci rukou, dodržujte odstupy a vstupujte pouze s rouškou (šálou či šátkem,  zakrývajícím ústa a nos).

Děkujeme za pochopení, trpělivost a dodržování veškerých nutných opatření.

Aktuální kontakt na paní doktorku

běhanová.png

Rubrika Rada obce Hýskov

nově jsme zavedli na webových stránkách obce Hýskov rubriku Rada obce Hýskov, kde naleznete výpisy z usnesení RO. Podrobné informace, které budeme aktualizovat, naleznete v přiloženém odkazu viz níže. V případě dotazů, nejasností či podnětů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese ou@obechyskov.cz.

Věříme, že sdílení informací z jednání RO bude zase dalším krokem ke zkvalitnění komunikace.

Do budovy OÚ Hýskov vstup pouze s rouškou

dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 1. 9. 2020 je možný vstup do budovy Obecního úřadu Hýskov pouze se zakrytými ústy a nosem pomocí roušky, šátku či šály.

Děkujeme za Vaší ohleduplnost.

ELEKTROKOLA

Od dnešního dne oficiálně startuje na berounsku projekt elektrokol Nextbike Nadace Tipsport, do kterého se zapojila i naše obec. Stojan na elektrokola naleznete před budovou OÚ hned vedle knihobudky, kde jsou již nyní kola umístěna, další informace o provozu a způsobu zapůjčování naleznete níže a dále pak podrobněji na webové stránce: https://www.nextbikeczech.com/berounsko/

Těšíme se na recenze

TS Elektrokola letak zakladny.jpg zadni_nahled.jpg

IMG_1923.jpg

Česká pošta Hýskov - aktuální informace

Česká pošta Hýskov
v budově OÚ Hýskov

Otevírací doba pro občany:

pondělí:              13:00 -18:00 hod.
    úterý:              08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.
  středa:              13:00 – 18:00 hod.
 čtvrtek:               08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.
   pátek:               08:00 – 12:00 hod. ; 13:00 - 14:00 hod.

nový   tel.             954 226 706

Informační systém OÚ Hýskov

rádi bychom Vás informovali o možnosti registrace pro příjem informací z obce prostřednictvím chytrého telefonu nebo e-mailu viz níže.

odkaz pro registraci e-mailu:

Modul informace.png

Informace pro majitele psů

Myslivecké sdružení KLUK HÝSKOV žádá majitele psů, aby při jejich venčení dodržovali povinnost mít psa v honitbě na vodítku, pod kontrolou a nedocházelo tak k ohrožování zvěře v honitbě. Tato povinnost vyplývá ze Zákona o myslivosti a je záhodno ho dodržovat zejména v tomto jarním období, kdy se rodí mláďata.

Děkujeme za spolupráci.
MS Kluk Hýskov

stažený soubor.jpg

Aktualizace stránky Investiční záměry obce

na stránce Investiční záměry obce jsme aktualizovali tabulku projektů obce Hýskov.

Pro bližší informace se na nás neváhejte obrátit.

Cestou kolem Hýskova

Představujeme vědomostní hledačku ,,Cestou kolem Hýskova" v naší obci, která vznikla v rámci realizace projektu spolupráce Místní akční skupiny Rakovnicko a Místní akční skupiny Mezi Hrady ,,Křivoklátsko. Nové a tradiční".

Stačí si vyzvednout kartičku ve schránce, která se nachází na boku domečku se zmrzlinou vedle OÚ (viz foto). Poté podle mapky navštívíte stanoviště rozmístěné po obci a odpovíte na otázky. Vyplněním správných odpovědí sestavíte desetimístný kód, za který pak obdržíte v restauraci u Bóny malou odměnu.
Pokud by kartičky ve schránce došly, kontaktujte prosím OÚ nebo si kvíz můžete sami vytisknout doma.
Přejeme mnoho štěstí v putování a poznávání naší obce.

Cestou kolem Hýskova Cestou kolem Hýskova Kvíz