Novější 1

Nabídka brigády

NABÍDKA BRIGÁDY
Obecní úřad Hýskov hledá kolegu či kolegyni na úklidové práce v budově OÚ. Nástup možný od dubna 2020, jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce. Pro další informace pište na e-mailovou adresu: ou@obechyskov.cz

Volná pracovní pozice

VOLNÁ POZICE NA PODATELNĚ
Obecní úřad Hýskov hledá mezi své zaměstnance kolegu či kolegyni na pozici podatelny.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- pokročilou znalost PC - MS Office
- přátelské vystupování a jednání, komunikativnost, flexibilitu a samostatnost
- znalost obce a praxe v oboru výhodou

Hlavní náplň práce:
-podatelna, datová schránka, spisovna - příjem a odesílání písemností, veškerá korespondence mezi obcí a okolím
-stavební agenda
-zajištění informovanosti občanů, vyřizování tel, hlášení rozhlasem atd.
-evidence obyvatel
- služby CzechPOINT
- správa úřední desky, reklamních předmětů a pronájmů nebytových prostot či veřejného prostranství
- administrativa spojená se ZO či RO
- organizace voleb, vítání občánků, svateb aj.
- dodržování skartačního a spisového řádu obce
- asistence starostce/místostarostce
a další úkoly zadané zaměstnavatelem

Nabízíme:
- zajímavou pracovní dobu
- stravenky, 25 dní dovolené, osobní ohodnocení
- platové podmínky: stupnice platových tarifů dle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v §5 odst. 1 (příloha č. 1) v Kč měsíčně.
Tato pozice je zařazena v platové třídě 8 a následně platový stupeň dle počtu let započitatelné praxe.

Životopisy zasílejte pouze elektronicky na e-mailovou adresu: ou@obechyskov.cz nejpozději do 6.3.2020.

Veřejné zasedání zastupitelstva obce Hýskov

Datum konání: 24. 2. 2020

I N F O R M A C E

o konání veřejného zasedání Zastupitelstva obce Hýskov.

Místo konání:      Obřadní síň v budově OÚ Hýskov

Doba konání:      pondělí 24. 2. 2020 od 18:00 hodin

Navržený program:

1. Zahájení, schválení programu zasedání, určení ověřovatelů zápisu
  2. Podání žádosti o dotaci z MF – podpora rozvoje a obnovy technické základny regionálního školství (tělocvična)
  3. Diskuse, závěr

Dovolená v ordinaci praktické lékařky

UPOZORNĚNÍ

17.2.- 21.2.2020 bude ordinace v Chyňavě + Hýskově uzavřena z důvodu prázdnin.

Lékař bude   v ordinaci Nižbor ordinovat   ve dnech 19. a 21. 2. Využijte prosím těchto hodin k ošetření   akutních stavů.                                           17 , 18. a 20. 2. 2020 bude v Nižboru přítomna sestra!!!    (admin. úkony, recepty, EKG, odběry atd.).

V tyto dny budete lékařem ošetřeni v akutních případech v ordinaci dr. Ranglové Kostelní   166/23, Beroun .

Nutno se vždy předem telefonicky objednat na tel. č. : 315629668. Po   8-12 hod , Út   13-17, Čt 8-14 hod.

Děkuji za pochopení, MUDr. Daniela Běhanová

Pomoc s daňovým přiznáním

Datum konání: 2. 3. 2020

Pracovníci Finančního úřadu Beroun navštíví naši obec, aby přímo na místě pomohli občanům s vyplňováním tiskopisu přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Návštěva  proběhne v pondělí 2. března  2020  od 16.00 do 17.00 hodin v obřadní síni OÚ Hýskov v přízemí.

Po stopách Naschválníčků

Naschválníčci prtscn.png

Dětský námořnický karneval

Datum konání: 22. 2. 2020

Karneval.JPG

Informace o změně ceny vody od 1.1.2020

Oznámení o změně ceny vody od 1.1.2020.pdf

Plán kulturních akcí Kulturní komise

Plán akcí KK.JPG

Aktualizace stránky PROJEKTY OBCE

rádi bychom Vás informovali  o aktualizaci investičních záměrů obce Hýskov viz následující odkaz (obecní úřad - projekty obce):

V případě zájmu je možné nahlédnout do stávajících projektových dokumentací v kanceláři OÚ.
Tým OÚ Hýskov

Novější 1