Novější 1 3

Technická závada na pevné lince OÚ

pevná linka tel. 311 635 125 OÚ Hýskov, je dočasně nedostupná. Telefon vyzvání, ale není možné jej přijmout.

Při nutnosti kontaktování OÚ Hýskov prosíme využívejte výhradně pevnou linku na telefonní číslo 311 635 179.

Děkujeme za pochopení, závadu se snažíme odstranit.

Rubrika Rada obce Hýskov

nově jsme zavedli na webových stránkách obce Hýskov rubriku Rada obce Hýskov, kde naleznete výpisy z usnesení RO. Podrobné informace, které budeme aktualizovat, naleznete v přiloženém odkazu viz níže. V případě dotazů, nejasností či podnětů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese ou@obechyskov.cz.

Věříme, že sdílení informací z jednání RO bude zase dalším krokem ke zkvalitnění komunikace.

Informace o konání veřejného zasedání

Datum konání: 21. 9. 2020

Informace o konání veřejného zasedání.docx

Do budovy OÚ Hýskov vstup pouze s rouškou

dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 1. 9. 2020 je možný vstup do budovy Obecního úřadu Hýskov pouze se zakrytými ústy a nosem pomocí roušky, šátku či šály.

Děkujeme za Vaší ohleduplnost.

Hromadná kontrola kotlů na tuhá paliva - nabídka

Kontroly kotlů - 6.10.2020 - 8.10.2020.pdf

Informace - ulice Školní

Ulice Školní

Elektrokola jsme rovnou vyzkoušeli na kontrolu skoro dokončené stavby v ulici Školní, kde vznikl nový chodník, osvětlení a asfaltový povrch komunikace. Úpravy ještě nejsou zcela dokončené, v místě pod kostelem vznikne nové dětské hřiště a proběhne úprava celkové zeleně. Historická oblast obce se tedy dočká potřebné rekonstrukce a hlavně děti půjdou od září do školy bezpečněji.

IMG_1941.jpg  IMG_1942.jpg IMG_1943.jpg

ELEKTROKOLA

Od dnešního dne oficiálně startuje na berounsku projekt elektrokol Nextbike Nadace Tipsport, do kterého se zapojila i naše obec. Stojan na elektrokola naleznete před budovou OÚ hned vedle knihobudky, kde jsou již nyní kola umístěna, další informace o provozu a způsobu zapůjčování naleznete níže a dále pak podrobněji na webové stránce: https://www.nextbikeczech.com/berounsko/

Těšíme se na recenze

TS Elektrokola letak zakladny.jpg zadni_nahled.jpg

IMG_1923.jpg

Vítání občánků

Vážení a milí rodiče, rádi bychom Vás informovali o připravovaném vítání občánků, které jsme z důvodu pandemie nemohli delší dobu uspořádat.
Vítání občánků proběhne v měsíci září na etapy, jelikož máme od posledního vítání 27 nových občánků
Prosíme všechny rodiče, kteří mají zájem o účast, aby se přihlásili na e-mailovou adresu: podatelna@obechyskov.cz nejpozději do pátku 21.8.2020.
Děkujeme moc a budeme se těšit!

Česká pošta Hýskov - aktuální informace

Česká pošta Hýskov
v budově OÚ Hýskov

Otevírací doba pro občany:

pondělí:              12:00 -18:00 hod.
    úterý:              07:00 – 11:00 hod.
  středa:              12:00 – 18:00 hod.
 čtvrtek:               08:00 – 12:00 hod.
   pátek:              07:00 – 12:00 hod.

nový   tel.             954 226 706

Nabídka Lesní správy Nouzov