Místní akční plán rozvoje vzdělávní ORP Beroun II. (MAP II)

TZ_zahajeni.docx

TZ_setkani.docx

Restrukturalizace webových stránek a upozornění ČHMÚ

V rámci přechodu na nový design a strukturu našeho webu dojde ke zrušení určitých stránek, ale protože chceme aby občané nepřišli o důležité informace přidáváme tuto aktualitu, které obsahuje informace, které nebudou nadále kdekoliv jinde na těchto stránkách dostupné.

Nově budou všechna oznámení obce vyvěšena na úvodní stránce buď přes Aktuality nebo Úřední desku.

VÝZVA K DOPLNĚNÍ OZNAČENÍ NEMOVITOSTÍ

VÝZVA K  DOPLĚNÍ OZNAČENÍ NEMOVITOSTÍ

Na mnoha stavebních objektech   v naší obci chybí označení – číslo popisné, přestože bylo majiteli nemovitosti přiděleno, v některých případech bývá nečitelné. To způsobuje v současné době problémy hlavně poštovním doručovatelům, kteří se od měsíce června pozměnili. Dále to může způsobovat v kritických situacích velké problémy v orientaci hasičům, záchranářům, policistům, návštěvníkům , ale i samotným hýskovákům . Cílem je, aby byly označeny všechny nemovitosti v obci - tedy objekty určené k trvalému i rekreačnímu účelu , popř.  komerční budovy. Žádáme občany, aby provedli kontrolu svých čísel popisných a neprodleně je označili ! Děkujeme !

Oznámení České pošty ,s.p.

Česká pošta, s.p. oznamuje občanům, že s účinností od 1.8.2018 jsou u pošty 267 06 Hýskov stanoveny hodiny pro veřejnost takto :

Pondělí :             08:00 - 11:00, 15:00 -18:00 Hod.

Úterý:                  07:00 – 11:00 hod.

Středa :               08:00 – 11:00, 15:00 – 18:00 hod.

Čtvrtek:               08:00 – 12:00 hod.

Pátek:                 07:00 – 12:00 hod.

Sobota                ZAVŘENO

Neděle                ZAVŘENO

Ing. Andrea Rosembaumová, vedoucí řídící pošty Beroun 1

SBĚR POUŽITÉHO KUCHYŇSKÉHO OLEJE

Nevylévejte použitý kuchyňský olej do odpadů, šetřete životní prostředí i životnost kanalizace. Stačí olej doma slévat do PET lahví a uzavřené PET lahve vhazovat do nádoby na sběr použitého oleje. Olej je pak určen k ekologické likvidaci, kterou pro naši obec zajišťuje firma -  Černohlávek oil.

Nádoby jsou volně přístupné ve sběrném místě u garáží OÚ Hýskov  ( za kulturním domem)

Možnosti likvidace bioodpadu - informace pro občany

Obecní úřad Hýskov nabízí občanům zdarma do pronájmu kompostéry a biopopelnice ( výpůjční doba 5 let ), více v příloze....

INFORMACE - LETÁK.docx

OZV č.1/2016 o nočním klidu

Zastupitelstvo obce Hýskov schválilo v pondělí 12.12.2016 návrh Obecně závazné vyhlášky č. 1/2016 o nočním klidu

Veřejná vyhlaška 1-2016.pdf

Informační a konzultační hodiny v kanceláři OÚ

OÚ Hýskov nabízí občanům možnost získání podrobných informací ohledně připravených nebo připravovaných projektech.

Od 22.9.2010 zavádíme konzultační a informační hodiny – vždy každé pondělí a středu od 15,00 – 17,00 hodin.

Máte –li zájem , navštivte nás! Přijďte nám sdělit Vaše připomínky, doporučení, Vaše potřeby !!!