Úvod > Obec > Aktuality > Úklid obce + sběr velkoobjemového odpadu

Úklid obce + sběr velkoobjemového odpadu

Datum konání:
6.4.2019
Datum ukončení:
12.4.2019

Již od této soboty startuje uklízení obce.

Začínáme v sobotu 6.4.2019 v 8:00 hod rozdělením oblastí na návsi. V 10:00 hod u břehu řeky Berounky se sejde komise pro životní prostředí s dobrovolníky, kteří se zaměří právě na břeh, kde se poté můžeme společně všichni sejít a upéct si buřta. (informace si upřesníme v den konání)

Úklid v rámci akce Ukliďme Česko, ukliďme svět, potrvá až do 12.4.2019.
Ti, kteří budou chtít uklízet i v následujícím týdnu, mohou odevzdat nasbírané odpadky na sběrná místa, ze kterých budou pytle pracovníci OÚ postupně odvážet:

* ulice Libinská u mostku
* ulice Pod Klukem (křižovatka u kontejnerů)
* u Sokolky (u kontejnerů)
* u hřiště (u kontejneru)
* u hřbitova na plácku
* na návsi u kontejnerů
* u OÚ (u kontejnerů na textil)
* u Spolkového a informačního centra (autobusová zastávka)

Potřebné pomůcky k uklízení bude možné vyzvednout jak na akci v sobotu (na návsi či u břehu) nebo kdykoliv v týdnu v kanceláři OÚ.

Dále se v sobotu 13.4.2019 koná sběr velkoobjemového odpadu na sběrném místě - (49°59'09.65"N, 14°02'54.06"E) od 9:00 - 11:00 hod.

DĚKUJEME VŠEM AŤ UŽ SE ZAPOJÍ JAKKOLIV.