Úvod > Obec > Aktuality > Oznámení občanům

Oznámení občanům

rádi bychom Vám nabídli pomoc se zajištěním základních potřeb – například s nákupem potravin, léků či drogerie, jestliže nemáte možnost s jejich zajištěním. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 311 635 179

Dále informujeme o mimořádném opatření na Obecním úřadě Hýskov s platností do konce nouzového stavu:

Téměř veškerá komunikace s úřadem je možná telefonicky, e-mailem, poštou nebo datovou schránkou. Písemnosti můžete vložit do poštovní schránky, která je umístěna na budově OÚ.

Po předchozí telefonické domluvě lze na OÚ v úředních hodinách v pondělí a středa od 9:00 do 11:00 a od 14:00 do 17:00 hodin osobně vyřídit neodkladné záležitosti (přihlášení k trvalému pobytu, vidimaci a legalizaci, apod.).

Úhrady poplatků TKO, ze psů i ostatní platby jsou z důvodu omezení osobní přítomnosti občanů na úřadě odloženy až do konce nouzového stavu. Případně upřednostněte bezhotovostní platbu na bankovní účet úřadu po předchozí e-mailové či telefonické domluvě s úředníkem.

Dále připomínáme sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu, který se uskuteční v sobotu 31. 10. 2020 od 9:00 – 11:00 hod, za dodržení veškerých bezpečnostních opatření.

DĚKUJEME VŠEM ZA DODRŽOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍ A VAŠI SPOLUPRÁCI