Skočit na obsah

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > NECHOĎTE-VOLEJTE-PODEJTE

NECHOĎTE-VOLEJTE-PODEJTEV měsíci lednu 2021 budou mnozí z Vás podávat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí.

Finanční úřad pro Středočeský kraj si je vědom toho, že tato akce je každoročně spojená s kumulací poplatníků na podatelnách a také na odborných odděleních územních pracovišť Finančního úřadu pro Středočeský kraj.

Pracovníci FÚ se nebrání poskytovat služby poplatníkům jako doposud (zejména pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí),    a to především prostřednictvím telefonické komunikace, kdy na určených telefonních číslech budou poplatníkům k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí, nebo spojí poplatníky přímo na pracovníky spravující konkrétní poplatníky (tedy své správce daně).

Telefonicky rovněž pomohou poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se s poplatníkem dohodnou na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu, nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu.

Telefonní spojení:

ÚP Beroun, Tyršova 1634, 266 45 Beroun   311 631 373,  311 631 367

Vyřizující územní pracoviště je určeno především podle místa pobytu poplatníka.

Pracovníci správce daně se Vám budou ve věci daně z nemovitých věcí na uvedených telefonech věnovat každý pracovní den, vždy MINIMÁLNĚ v době:

 Po, St 8:00 – 16:30 Út,  Čt 8:00 – 14:30,  Pá 8:00 – 13:30  ve dnech od 4. ledna do 5. února 2021