Úvod > Obec > Aktuality > Autobusová linka 631 - ranní spoj

Autobusová linka 631 - ranní spoj

AUTOBUSOVÁ LINKA 631

Aktualizace 13. 9. 2021

úpravu autobusů, která je platná od dnešního dne, sleduje dopravce dle GPS a o zpoždění linky 631, která měla odjíždět v 7:21 z Náměstí 5. května víme. Pokud se situace nezlepší do konce tohoto týdne, budeme požadovat jinou variantu.

jízdní řád linka 631.pdf

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

rádi bychom navázali na předchozí článek týkající se autobusové linky 631 zajišťující dopravu žáků do škol v ranních hodinách. Po proběhlých jednáních s ROPIDem a obcí Nižbor bychom Vás chtěli informovat, že s platností od 13. 9. 2021 dojde ke změně času odjezdu autobusového spoje zajíždějícího na Náměstí 5. května o 10 minut dříve. Autobus bude z návsi odjíždět již v 7:21, v Hýskově obslouží dále zastávku Na Krétě, v Berouně také zastávky Beroun - Delvita a Beroun - sídliště (myšleno zejména pro děti navštěvující 2. ZŠ, Preislerova 1335). V současné době je to jediné, co můžeme takto rychle (během týdne) zajistit. Pevně věříme, že se situace zlepší.

631_linka.pdf