Úvod > Obec > Aktuality > Aktualizace Strategického rozvojového plánu obce

Datum ukončení:
31.7.2021

Aktualizace Strategického rozvojového plánu obce Hýskov 2022 - 2027

rádi bychom Vás touto cestou oslovili ohledně aktualizace Strategického rozvojového plánu obce Hýskov.

Strategický rozvojový plán je jeden ze základních dokumentů obce, schvaluje ho zastupitelstvo a je zpravidla utvářen vlastními silami obce. Dokument má být v souladu s územním plánem, ale může jít do větších detailů, nebo řešit záměry, které územní plán nepokrývá. Může řešit investičně náročné projekty, stejně tak i dílčí jednoduché nápady, které mohou pomoci jednotlivým skupinám nebo celé obci.

Strategický plán by měl odrážet názory a přání obyvatel obce na menší nebo větší změny okolo nás. Již vloni jsme se snažili získat nějaké podněty od obyvatel nebo některých skupin. Veškeré nápady jsme shromáždili a některé z nich se objevily v nedávno zveřejněných projektech obce. V procesu bychom rádi pokračovali právě s Vaší pomocí.

Na odkazu níže naleznete dotazník veřejného mínění, který je však možné také vyplnit písemnou formou (roznos do schránek, popřípadě k vyzvednutí na OÚ).
Odkaz na dotazník online ZDE: VYPLNIT DOTAZNÍK

Na vyplnění máte čas celý červenec, ale pokud byste nestihli tento termín, můžete se s námi podělit o názory, nápady či podněty na jedné z několika plánovaných neformálních oblastních schůzkách, o kterých Vás budeme včas informovat.

V závěrečné fázi veškeré přijaté podněty vyhodnotí Komise pro rozvoj obce a předá doporučení na aktualizaci pro zářijové zastupitelstvo, kde bude Strategický rozvojový plán obce projednán.

Pokud máte pocit, že se Vás tento dokument netýká, možná postačí potlačit pojem ,,Strategický plán“ a zamyslet se třeba nad maličkostmi, které Vám znepříjemňují život. Možná to je rozbitý chodník, možná nesvítící lampa nebo propadlé víko od kanálu. I toto jsou podněty, které se mohou posléze využít i mimo oblast strategického plánování.

Dotazníky v písemné formě je možné odevzdat na OÚ (ve vestibulu bude připravena krabice s označením ,,DOTAZNÍKY STRATEGICKÉHO ROZVOJOVÉHO PLÁNU OBCE“ nebo zaslat scan na e-mailovou adresu: podatelna@obechyskov.cz . Dotazníky v online verzi můžete vyplnit během několika minut na odkazu viz web obce.
Všechny podněty jsou vítány a děkujeme předem za Vaši spolupráci.