Novější 1 3

Oznámení občanům

rádi bychom Vám nabídli pomoc se zajištěním základních potřeb – například s nákupem potravin, léků či drogerie, jestliže nemáte možnost s jejich zajištěním. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 311 635 179

Dále informujeme o mimořádném opatření na Obecním úřadě Hýskov s platností do konce nouzového stavu:

Téměř veškerá komunikace s úřadem je možná telefonicky, e-mailem, poštou nebo datovou schránkou. Písemnosti můžete vložit do poštovní schránky, která je umístěna na budově OÚ.

Po předchozí telefonické domluvě lze na OÚ v úředních hodinách v pondělí a středa od 9:00 do 11:00 a od 14:00 do 17:00 hodin osobně vyřídit neodkladné záležitosti (přihlášení k trvalému pobytu, vidimaci a legalizaci, apod.).

Úhrady poplatků TKO, ze psů i ostatní platby jsou z důvodu omezení osobní přítomnosti občanů na úřadě odloženy až do konce nouzového stavu. Případně upřednostněte bezhotovostní platbu na bankovní účet úřadu po předchozí e-mailové či telefonické domluvě s úředníkem.

Dále připomínáme sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu, který se uskuteční v sobotu 31. 10. 2020 od 9:00 – 11:00 hod, za dodržení veškerých bezpečnostních opatření.

DĚKUJEME VŠEM ZA DODRŽOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍ A VAŠI SPOLUPRÁCI

Informace o konání veřejného zasedání v mimořádném termínu

Datum konání: 21. 10. 2020

Informace o konání veřejného zasedání.docx

Nabídka na čištění a revize komínů

Datum konání: 25. 10. 2020

viz níže sdílíme nabídku na čištění a revize komínů:

Dne 25.10.2020 budeme v Hýskově provádět čistění a revize komínů na tuhá a plynná paliva.
Cena s vyčištěním a se zprávou bude činit 350kč.
Pro objednání volejte prosím na číslo 704601664 nebo 704601675.
Kominictví Roman Šrámek
IČO.08540993
Sídlo: Hodolanská 600/53
Olomouc - Hodolany

ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH  HODIN  -  OZNÁMENÍ

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace v souvislosti s šířením nákazy koronavirem přistupuje obec Hýskov k následujícím omezujícím opatřením v chodu úřadu:
S účinností od pondělí 12. října 2020 se mění úřední hodiny Obecního úřadu Hýskov a to na:

PONDĚLÍ :     9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00 hod.

STŘEDA :      9:00 -11:00  hod.     14:00 – 17:00  hod.

Mimo uvedenou dobu bude kancelář obecního úřadu pro veřejnost uzavřena. Žádáme všechny občany, aby využívali v maximální míře prostředky elektronické komunikace, bezhotovostní platební styk a řešili pouze neodkladné záležitosti. K případným písemným podnětům je možné využít i poštovní schránku úřadu.
Při návštěvě úřadu se řiďte pokyny k desinfekci rukou, dodržujte odstupy a vstupujte pouze s rouškou (šálou či šátkem,  zakrývajícím ústa a nos).

Děkujeme za pochopení, trpělivost a dodržování veškerých nutných opatření.

Sběr velkoobjemového odpadu

Datum konání: 31. 10. 2020

Tisk sběr 2020.png

Odpadový Oskar za produkci odpadu

Hyskov Oskar.jpg

Aktuální kontakt na paní doktorku

běhanová.png

Rubrika Rada obce Hýskov

nově jsme zavedli na webových stránkách obce Hýskov rubriku Rada obce Hýskov, kde naleznete výpisy z usnesení RO. Podrobné informace, které budeme aktualizovat, naleznete v přiloženém odkazu viz níže. V případě dotazů, nejasností či podnětů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese ou@obechyskov.cz.

Věříme, že sdílení informací z jednání RO bude zase dalším krokem ke zkvalitnění komunikace.

Do budovy OÚ Hýskov vstup pouze s rouškou

dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 1. 9. 2020 je možný vstup do budovy Obecního úřadu Hýskov pouze se zakrytými ústy a nosem pomocí roušky, šátku či šály.

Děkujeme za Vaší ohleduplnost.

Hromadná kontrola kotlů na tuhá paliva - nabídka

Kontroly kotlů - 6.10.2020 - 8.10.2020.pdf

Novější 1 3