Novější 1

Nabídka volné pozice OÚ

Nabídka volné pozice:

OÚ Hýskov hledá kolegyni či kolegu na podatelnu - samostatná/ý referentka/referent OÚ.
Požadujeme středoškolské vzdělání zakončené maturitou, příjemné vystupování při komunikaci.
Zkušenost v oboru a znalost obce výhodou.
Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: ou@obechyskov.cz
Tým OÚ.

Aktuální informace - havárie Berounka

Výsledky rozborů odchycených ryb v řece Úhlavě Státním veterinárním ústavem Praha prokázaly jejich zdravotní nezávadnost a tedy ryby ulovené v tocích zasažených havárií je možné bez omezení konzumovat.

Ruší se všechna omezení vzniklá v souvislosti s havárií.

26. 10. 19 Bazárek

Datum konání: 26. 10. 2019

Bazárek.JPG

Přehled kulturních akcí do konce roku 2019

Program do konce roku.JPG

Vítání občánků

Vítání občánků.JPG

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Distribuce - web.JPG

Uzavírka silnice mezi Hýskovem a Nižborem mění linku MHD B

Z důvodu komplikací na probíhající stavbě opravy opěrné zdi, jejímž investorem je Středočeský kraj, bude Odbor dopravy MěÚ Beroun povolovat úplnou uzavírku části silnice č. II/116 v úseku mezi Nižborem a Hýskovem.
Termín uzavírky: od 1. 10.2019 do 14. 12. 2019
Rozsah uzavírky:
V době od 8.00 – 18.00 platí úplná uzavírka (všední dny, so a ne).
Od 18.00 do 8.00 bude možno v daném úseku projíždět jedním jízdním pruhem na semafory.

Provoz na lince MHD Beroun – Králův Dvůr s označením "B" bude zajišťován podle výlukového jízdného řádu, který je ke stažení níže. Zastávka Hýskov, u hřbitova je pro spoje, které v ní začínají nebo končí, přesunuta na parkoviště u hřbitova.

Děkujeme za pochopení.

Výlukový jízdní řád linky MHD Beroun - Králův Dvůr B.pdf

Aktualizace stránky PROJEKTY OBCE

rádi bychom Vás informovali  o aktualizaci investičních záměrů obce Hýskov viz následující odkaz (obecní úřad - projekty obce):

V případě zájmu je možné nahlédnout do stávajících projektových dokumentací v kanceláři OÚ.
Tým OÚ Hýskov

Veřejná vyhláška - doručení a zveřejnění návrhu územního plánu Hýskov.pdf

Veřejná vyhláška.pdf

I_UP Hyskov_SJ_text_2019-06-01.pdf

II_UP Hyskov_SJ_text oduvodneni_2019-06-04.pdf

II_UP Hyskov_SJ_text oduvodneni_P1-bilance_2019-04-22.pdf

II_UP Hyskov_SJ_text oduvodneni_P2-tabulka ZPF_2019-05-23.pdf

Veškeré další podrobné informace ve složce  ÚZEMNÍ PLÁN

Cestou kolem Hýskova

Představujeme vědomostní hledačku ,,Cestou kolem Hýskova" v naší obci, která vznikla v rámci realizace projektu spolupráce Místní akční skupiny Rakovnicko a Místní akční skupiny Mezi Hrady ,,Křivoklátsko. Nové a tradiční".

Stačí si vyzvednout kartičku ve schránce, která se nachází na boku domečku se zmrzlinou vedle OÚ (viz foto). Poté podle mapky navštívíte stanoviště rozmístěné po obci a odpovíte na otázky. Vyplněním správných odpovědí sestavíte desetimístný kód, za který pak obdržíte v restauraci u Bóny malou odměnu.
Pokud by kartičky ve schránce došly, kontaktujte prosím OÚ nebo si kvíz můžete sami vytisknout doma.
Přejeme mnoho štěstí v putování a poznávání naší obce.

62142814_2400541503524403_4209696948040499200_n.jpg Cestou kolem Hýskova.JPG Kvíz.JPG

Novější 1