Nalezený pes v obci

dnes tj. 26. 2. 2021 byl odchycen pes - německý ovčák, nemá známku a nepodařilo se nám načíst čip.

Je přítulný a nyní umístěn v obecním kotci.

V případě informací ohledně majitele volejte telefonní číslo: + 420 721 105 352.
Po uplynutí 72 hod v kotci bychom museli psa předat do útulku.

Děkujeme moc za pomoc při hledání majitele.

9ec58c11-70f9-459d-847b-b01963fc51b1.JPG

Oznámení občanům - filmaři

v tomto týdnu (od dnešního dne 22. 2. 2021 do 25. 2. 2021) bude probíhat v obci natáčení v oblasti ZŠ Hýskov.

Ulice Školní, Náměstí 5. května a prostor před KD Hýskov budou tak z větší části vyhrazeny pro parkování filmařů.

Děkujeme za pochopení dočasného omezení.

Oznámení ČSÚ o konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice

každých deset let probíhá na našem území sčítání lidu. V letošním roce nastane další opakování této významné události.

Žádáme Vás, abyste věnovali zvýšenou pozornost níže uvedenému Oznámení Českého statistického úřadu.

Oznámení ČSÚ.pdf

Vývoz TKO v 7. týdnu

v některých lokalitách neproběhl tento týden pravidelný svoz TKO z technických důvodů.
Náhradní termín bohužel z kapacitních důvodů společnosti AVE neproběhne.

Pokud se tato nepříjemnost týká Vaší domácnosti, můžete k dalšímu svozu, který proběhne v úterý 23. 2. 2021 přiložit pytel, který Vám bude zároveň s popelnicí vyvezen a částečně tak kompenzován vývoz z tohoto týdne.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Nabídka občanům - revize kotlů na tuhá paliva

Datum konání: 26. 2. 2021

Kominíci.png

Návštěvnická karta Berounsko 2021 - výzva

Návštěvnická karta Berounska 2021

Poskytujete stravovací či ubytovací služby? Provozujete turistický cíl, atrakci či sportoviště či jiné služby a produkty v cestovním ruchu? Pak právě Vám je určena výzva destinační agentury Berounsko, která připravuje nabídku návštěvnické karty na rok 2021.

Návštěvnická karta Berounska byla poprvé vydána v minulém roce. Karta poskytla svým uživatelům téměř tři desítky slevy a výhody, sloužila jako motivační faktor a inspirace na výlety pro turisty či místní, jako propagace pro zapojené subjekty a jako nástroj destinační spolupráce v cestovního ruchu.

Zapojení do návštěvnické karty je i pro letošní rok zdarma, více informací naleznete na: https://www.berounsko.net/navstevnickakarta/

návštěvnická karta 2021.jpg

Informace o výsledcích voleb do funkcí vedení obce

rádi bychom Vás informovali o výsledku voleb na základě zasedání Zastupitelstva obce Hýskov, které se konalo 8. 2. 2021:

• do funkce starostky Obce Hýskov byla zvolena paní Veronika Šmolcnopová
  • do funkce místostarostky Obce Hýskov byla zvolena paní Mgr. Pavla Šimonová
  • do funkce radní Obce Hýskov byla zvolena paní Monika Svobodová

Další informace týkající se vedení obce poskytneme v nejbližší době.

Vývoz TKO v 6. týdnu

dnes tj. 9. 2. 2021 z technických důvodů neproběhne pravidelný svoz TKO.

Náhradní svoz v tomto týdnu proběhne zítra, tedy 10. 2. 2021.

Děkujeme za pochopení.

Informace o telefonním spojení starosty

telefonní číslo + 420 724 181 074, které bylo zařazeno mezi obecními kontakty pro funkci starosty, ohlašovnou požáru aj., není již od 29. 1. 2021 zařazené mezi kontakty obce. Telefonní číslo je od zmíněného data převedeno v soukromém vlastnictví paní Týlové.

V této souvislosti bychom Vás rádi požádali, abyste případné telefonáty směřovali na podatelnu, popřípadě na místostarostku, než bude situace vyřešena.

podatelna: tel. 311 635 179, e-mail: podatelna@obechyskov.cz
místostarostka: tel. 724 181 075, e-mail: mistostarosta@obechyskov.cz

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.
Další informace podáme v nejbližší době.

Rezignace starostky obce

Vážení spoluobčané,

dne 31. 1. 2021 paní Ivana Týlová rezignovala na funkci starostky obce a zároveň na mandát člena zastupitelstva.
Na základě této skutečnosti bude v nejbližší době svoláno zasedání Zastupitelstva Obce Hýskov.